Aj občerstvenie bude tento rok iné
Jedlo a pitie tento rok nebudeme predávať na jednom mieste, preto sa vyhnete nepríjemnému čakaniu a môžete si viac užívať program. Z pitia pre vás chystáme hlavne čapované pivo a kofolku. Na niečo sladké vás naláka vôňa tradičných trdelníkov alebo medovina. A pre hladošov kebab, pečené prasiatko alebo cigánska.














































